Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Rosso Nobile al Cioccolata 10% 0,75 l (holá láhev)

TOP 1 v kategorii Vína

Rosso Nobile al Cioccolata 10% 0,75 l (holá láhev)

Produkt roku 2023 - Top v kategorii

červená
Jakostní třída
jakostní

• , zakoupeno v ALKOHOL.cz

Mám slabost pro červená vína, ale toto jsem vůbec neznala. Kamarádka mi koupila k narozeninám, v kamenných obchodech v Olomouci není k dostání. Jednou jsem koupila na výletě v cukrárně ve Vizovicích.
    Je výborné, chutná lehce po čokoládě, trošku více po višních, s chutí malinko podobnou portskému. Doporučila bych jen lehounce vychlazené pro toho, kdo má raději sladší vína s menším obsahem alkoholu.
    Hodí se pro každou příležitost.
    Když jsem ochutnala poprvé, překvapilo mě velmi velmi, hmmmm, velká dobrota

Jakostní třída
jakostní

Ocenění

Produkt roku 2023 - Top v kategorii

Sladké německé červené aromatizované víno Rosso Nobile s intenzivním aroma čerstvého ovoce s jemným dotekem vanilky v kombinaci s chutí nejkvalitnější čokolády. Chuť je sladká, plná a příjemně lahodná. Elegantní víno s velmi výraznou vůní čokolády. Doporučujeme podávat k čokoládovým dezertům nebo samostatně.

• , zakoupeno v ALKOHOL.cz

Hodí se pro každou příležitost.
    Když jsem ochutnala poprvé, překvapilo mě velmi velmi, hmmmm, velká dobrota

• , zakoupeno v alkobene.cz