Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Angelo Rocca & Figli, Trentatre Rosso Igt, suché, 2010, 0,75l již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Angelo Rocca & Figli, Trentatre Rosso Igt, suché, 2010, 0,75l - Specifikace

Značka

Angelo Rocca & Figli

opravit

Objem

Objem

0.75 l

opravit

Z odrůd Cabernet 33,3 %, Merlot 33,3 %, Montepulciano 33,4 %. Trentatre Rosso má hlubokou, purpurově červenou barvu a poloneprůhledné jádro přechází do jemného purpurově červeného okraje s definicí středně vysoké viskozity. Zprvu vůně rozdrcených třešní a černého rybízu a pak přehršle fialkově vonících pastilek, květin a ovoce. Je toho plný nos, s lehkým náznakem cassis a rozdrcené ostružiny, s následovným polibkem vanilky, minerálů s dotekem fenolů a balíčku voňavého koření. Trentatre Rosso je prostě nádherné a chutná jako víno, které má 3× větší cenu. Spousta čerstvě drceného černého rybízu, červených třešní a ostružin hned zaútočí v nasládlé chuti a udeří do vašich čichových smyslů, pak se objevuje rustikální součást hroznů Montepulciana, které dodává vínu rozměr. Ve středu je tu pěkná...

celá specifikace

Recenze Angelo Rocca & Figli, Trentatre Rosso Igt, suché, 2010, 0,75l

Ověřený zákazník LAND OF WINE

Vladimir Pavlecko

Přidáno: 22. března 2013

Zakoupeno v LAND OF WINE

100%

Doporučuje produkt
  • Velmi dobre vino za prijemnou cenu

Po predchozi zkusenosti ve vinarne jsem hledal prodejce zmineneho produktu. Oblast jizni Italie nabizi velmi prijemna vina ktere je radost poznavat.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Vývoj ceny Angelo Rocca & Figli, Trentatre Rosso Igt, suché, 2010, 0,75l